Kontaktný formulár

Sme tu pre Vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku !    V prípade záujmu o bližšie informácie, prípadné postrehy, návrhy a vylepšenia či kritiky, ktoré chcete adresovať tvorcom tohto prevratného projektu – neváhajte a obráťte sa na nás! Váš názor nás zaujíma!

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Predmet

  Vaša správa

  megaphone-147176_640

  REKLAMNÉ SLUŽBY:

  • hromadná správa doručovaná všetkým užívateľom Kroniky Slovenskej republiky na ich osobné konto, ktoré registráciou na našej stránke automaticky získali
  • Hromadná správa doručovaná vybraným užívateľom Kroniky Slovenskej republiky podľa Kroniky (možnosť výberu hromadnej správy len užívateľom niektorej Kroniky)
  • reklamné plochy v spodnej časti stránky (banner typu 1-veľký, a banner typu 2 – malý)
  • reklamné plochy v kronikách jednotlivých miest 

  Prípadný záujem o niektorú z nami poskytovaných reklamných služieb – ich cenovú ponuku či pre ďalšie dôležité informácie neváhajte, a kontaktuje nás kedykoľvek cez kontaktný formulár.

  Prispejte na lepšie zajtrajšky pre Vás, Vaše deti či známych – na zajtrajšky, kde puto medzi Vami a Slovenskou republikou, či jednotlivými mestami nie je len frázou!

  Vzhľadom na nespoplatnenie zápisu do Kroniky Slovenskej republiky chceme požiadať každého z Vás, koho tento projekt oslovil o dobrovoľný finančný dar, ktorý bude využitý práve na zdokonaľovanie, zlepšovanie a v neposlednom rade na rozširovanie služieb tohto prevratného projektu, ktorý je jedinečný a prvý svojho druhu!

  Ľubovoľný príspevok každého z Vás na náš účet bude použitý na propagáciu tohto projektu širokej verejnosti, aby sa stal neoddeliteľnou súčasťou i mementom vo vývoji Slovenskej republiky, ktoré tvorí každý z Vás!

  Príspevok zašlite bankovým prevodom na:

  • Číslo účtu: 4012750392/7500
  • Variabilný symbol: 2023145619 
  • Správa pre adresáta: Kronika Slovenskej republiky

   Za každý príspevok úprimne ďakujeme!

  Ďakujeme za prejavenú dôveru!